top of page

Když nemůže divák za kulturou, musí kultura za divákem

OTEVŘENÝMI DVEŘMI

NÁŠ TÝM

Dagmar Haladová

Dagmar.jpg

výkonná produkce

Jako technik v oblasti automotive neměla profesně s muzikálem a kulturou nikdy nic společného. Už od prvního zhlédnutí Drákuly v roce 1994 ale muzikály miluje a především za posledních deset let navštívila nepočítaně představení. Od fanouškovského nadšení pak byl už jen krůček k tomu, aby se aktivně zapojila i do organizace a zúročila své zkušenosti z jiných oborů na poli kulturním.

Renáta Topilová

výkonná produkce

Vystudovala Metropolitní univerzitu v Praze, obor Mezinárodní vztahy a Evropská studia. Již od roku 2013 se aktivně podílí na organizaci fanouškovských festivalů a setkání s herci, včetně Festivalu Fantazie v Chotěboři a nově i Comic Con Prague. Muzikál ji uchvátil v lednu 2020, a i přes velmi krátkou divadelní sezonu zhlédla přes čtyři desítky představení.

black and white_edited.jpg
Honza.jpg

Jan Kříž

rádce a mentor

Zpěvák, muzikálový herec, scénograf, režisér. Dvojnásobný držitel ceny Thálie v kategorii muzikál, je odbornou kritikou opakovaně označován za jeden z nejvýraznejších talentů současné české muzikálové scény. V divadelní sezóně 2018-2019 vystupoval jako první obsazení hlavní role Graf von Krolocka v muzikálu Tanz der Vampire v berlínském Stage Theater des Westens. V Praze ztvárnil hlavní role například v muzikálech Pomáda, Robin Hood, Horečka sobotní noci, Rocky, Mefisto, Mauglí, Osmý světadíl, Děti ráje, nebo Johanka z Arku. V mimopražských divadlech ho můžete znát z muzikálů Sugar aneb Někdo to rád horké, She Loves Me, Divotvorný hrnec, Zpívání v dešti, nebo Elisabeth.

Magdalena Rosocha Froňková

sociální sítě a PR

Muzikálová herečka, zpěvačka a tanečnice.

V pozici company ji můžete vidět v řadě muzikálů po celé ČR.

Aktivně se věnuje i choreografii a výuce mladých talentů.

Vždy pozitivně naladěná, usměvavá a plná bláznivých nápadů je ideální osobou pro správu šílenství zvaného "sociální sítě".

Majda_foto na web_edited_edited.jpg

Nikola Ciprová

Niky_foto na web_edited_edited.jpg

grafika a vizuály

Muzikálová herečka a zpěvačka.

Můžete ji vidět v roli Godzilly v muzikálu Voda (a krev) nad vodou v Divadle Kalich, jako ženské vtělení Mefista v muzikálu Doktor Faust v divadle Na Maninách a v řadě větších či menších rolí

v řadě divadel po celé ČR.

Jako vystudovaný grafik a oddaná kamarádka se nechala "umluvit" a pro většinu akcí Otevřenými dveřmi se stará

o zpracování grafiky a vizuálů.

Barbora Pechmannová

asistentka produkce

Benjamínek našeho týmu. Zkušenosti z výuky aerobiku a fanouškovské nadšení využívá jako nenahraditelná asistentka produkčních. Ta nejdůležitější pomocnice, která svým klidem, ochotou pomoci a dobrou náladou přispívá k hladkému průběhu na všech akcích.

Baru_foto na web_edited_edited.jpg

JAK VZNIKLO OTEVŘENÝMI DVEŘMI?

Bylo nebylo... Když se začátkem října 2020 již podruhé uzavřela divadla, tak se dvě milovnice muzikálů snažily vymyslet způsob, jak i přes restrikce uskutečnit koncert Honzy Kříže, který se měl původně konat na konci října. Slovo dalo slovo a uspořádal se první online stream. Z ohlasů bylo zřejmé, že nejsme jediní, komu kultura chybí, a jelikož nás spolupráce bavila a Honza souhlasil, po prvním úspěšném streamu jsme se rozhodli pokračovat a uspořádat koncerty dalším zpěvákům, kterým chyběla hudba jako nám, a dostat jejich muziku k jejich fanouškům v této vychýlené době. Vznikl koncept a název a po dalších dvou koncertech už jsme věděli, že nás to jen tak těšit nepřestane. Kultura, a především muzikál, je nedílnou součástí našich životů a chceme tuto celoživotní lásku zprostředkovávat i ostatním.

Podívejte se na naše akce

NAPIŠTE NÁM

2B4A3416.jpg
bottom of page